Kolejny dzień Tokyo Game Show to kolejna porcja rozgrywki z Death Stranding

Wincenty Wawrzyniak
2019/09/14 17:25
6
0

Hideo Kojima nie bierze jeńców – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj o 10:00 zobaczyliśmy kolejną, całkiem obszerną porcję rozgrywki z Death Stranding.

Przedwczoraj pisaliśmy o pierwszym nagraniu Death Stranding z tegorocznej edycji targów Tokyo Game Show, na którym twórca zdecydował się pokazać aż 49 minut rozgrywki. Wówczas zobaczyliśmy podstawowe mechaniki oraz wpływ gracza na otaczający naszego bohatera świat. Dziś natomiast ujrzeliśmy Sama Bridge’a w pokoju.Kolejny dzień Tokyo Game Show to kolejna porcja rozgrywki z Death Stranding

Kojima postawił tym razem na zaprezentowanie systemu zarządzania wyposażeniem oraz wyglądem głównej postaci. Przed każdą wyprawą będziemy mogli odpowiednio zmodernizować swój wielki plecak oraz zdecydować, co chcemy ze sobą zabrać. Możemy także wybrać ubranie: buty, kombinezon, a nawet okulary. Co ciekawe i dość humorystyczne (biorąc pod uwagę wydźwięk produkcji), nasz bohater bardzo lubi robić sobie zdjęcia, a my możemy wówczas dobrać najróżniejsze pozy.

Później nagranie skupiło się na modyfikacji pokoju – będziemy mogli malować ściany, a nawet wylewać napój energetyczny na kamerę, cóż. Nie zabraknie również opróżniania pęcherza, jak to już raz mieliśmy okazję się przekonać o istnieniu takiego mechanizmu w grze. W materiale nie znalazły się żadne spoilery dotyczące fabuły. Na koniec mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy niekoniecznie umieją japoński: trzecia, czyli ostatnia porcja Death Stranding zostanie udostępniona w języku angielskim.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Death Stranding zadebiutuje 8 listopada 2019 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 4.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
6
v1d4r
Gramowicz
15/09/2019 23:56

Podaje osobie scenariusz co ma robić, jaki to ma sens.... Że gra przewiduje zachowanie gracza(odbiorcy)? Równie łatwo może być to element dostosowany do reklamy/prezentacji.

hydzior
Gramowicz
15/09/2019 14:27
MisioKGB napisał:

Kojima sprawnie manipuluje umysłem widza bawiąc się z nim w kotka i myszkę. Mamy kilkadziesiąt materiałów wideo, ale wiemy o grze prawie tyle co nic, a wiec tyle ile Kojima chce żebyśmy wiedzieli. Jestem zainteresowany.

Nope. Tylko gracze sobie jak zawsze za dużo dopowiadają.

MisioKGB
Gramowicz
15/09/2019 08:50

Kojima sprawnie manipuluje umysłem widza bawiąc się z nim w kotka i myszkę. Mamy kilkadziesiąt materiałów wideo, ale wiemy o grze prawie tyle co nic, a wiec tyle ile Kojima chce żebyśmy wiedzieli. Jestem zainteresowany.
Trwa Wczytywanie