Anthem wylądowało w najtańszej wersji abonamentów Origin i EA Access

LM
2019/09/13 09:10
3
0

Kataklizmu ciąg dalszy?

Electronic Arts wzbogaciło katalog usług EA Access i Origin Access Basic o kolejną produkcję – Anthem. Tak, sieciową grę akcji od studia BioWare, która w lutym tego roku zadebiutowała na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W myśl najnowszych doniesień tytuł zostanie oddane na ręce osób, które wykupią najtańszy wariant abonamentu na gry z portfolio EA. Zapewne wydawca próbuje w ten sposób ratować grę przed całkowitym zapomnieniem, ale kto wie, może niski próg wejścia zachęci graczy do wypróbowania gry, a niektórzy postanowią zabawić na serwerach nieco dłużej.

Anthem wylądowało w najtańszej wersji abonamentów Origin i EA Access

GramTV przedstawia:

Z perspektywy marketingowej jest to jednak porażka na całej linii. Dumne przedpremierowe zapowiedzi Electronic Arts o wsparciu przed lata zostały brutalnie stłamszone przez kiepski odbiór gry na premierę i stopniowy zanik zainteresowania nią, pomimo wprowadzania do niej nowinek – m.in. specjalnego wydarzenia, które niefortunnie nazwano Kataklizm. Warto pamiętać, że Anthem musiało stawić czoła wielu problemom jeszcze przed samą premierą, a te implikowały dodatkowe trudności – dla ukończenia Anthem w koszu wylądowała wczesna wersja gry Dragon Age 4. Ostatecznie cały ten projekt od początku miał pojawić się na rynku jako Beyond i oferować zupełnie inne wrażenia z rozgrywki, ale EA postanowiło zmienić jego założenia. Tylko wydawca wie, czy podjęto właściwą decyzję.

Reasumując, Anthem możecie przetestować zarówno na PC, jak i konsolach przy najniższym możliwym wydatku. Gra dostępna jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
3
Kafar
Gramowicz
13/09/2019 16:49

Powiem Ci więcej, gram i uważam że jest nudna. Gra ma swoje zalety. miło mi się strzela i porusza.. co nie zmienia faktu że wszystko za każdym razem wygląda tam w kółko tak samo. 3 zadania na krzyż, polegajace glownie na tym samym. Ten sam biom terenu + jaskinie które kompletnie niczym się nie wyróżniają.

Gra nie jest zła ale mocny średniak i cierpi na bardzo widoczny brak kreatywności.. jednak średniak to nie znaczy że zły. Wciąż dużo długich loadingów.. na szczęście nie między terenami :D

Rozumiem że Ci się może podobać, co nie zmienia faktu że jako gra to produkt bardzo słaby i porzucona przez EA (chociaż EA Access pięknie zapełni i ja się ciesze, chociaż jak dziś sprawdzałem to gra dość martwa. Pewnie woźny i sekretarka przy niej już robią.

Kash28
Gramowicz
13/09/2019 12:43
Kafar napisał:

To że ta gra to kataklizm to jedno, ale to że wylądowało to kompletnie co innego. Każda gra po około 7-9 miesiącach po premierze ląduje w EA Access teraz.

Powiedz mi... Grałeś w tą grę czy tylko powtarzasz i idziesz za większością? Anthem na premierę to super shooter z brakiem jako takiej fabuły i małą ilością sprzetu. Obecnie sie to wszystko zmienia. Kataklizm bardzo fajnie przemyślany. Sprawia sporo frajdy i miło się gra. Według mnie gra jest w porządku. Biowere dużo poprawił.

Kafar
Gramowicz
13/09/2019 11:43

To że ta gra to kataklizm to jedno, ale to że wylądowało to kompletnie co innego. Każda gra po około 7-9 miesiącach po premierze ląduje w EA Access teraz.
Trwa Wczytywanie