News

KFC zostało wydawcą symulatora randek ze swoim założycielem, Harlandem Sandersem

Maria Wawrzyniak, 10.09.2019 17:30 0

Totalnie na poważnie. KFC (tak, chodzi o restaurację) zostało wydawcą prawdziwej gry komputerowej I Love You, Colonel Sanders, gdzie będziemy romansować z założycielem sieci restauracji.

Właśnie ogłoszono I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator. Nazwa, choć długa, mówi wprost, z czym będziemy mieć do czynienia – chodzi bowiem o symulator randek w formie powieści wizualnej (visual novel), stworzony przez studio Psyop. Najciekawsze jest jednak w tej zapowiedzi to, że wydawcą gry została sieć restauracji KFC.Źródło: TheSixthAxis

Mało tego, tytuł został stworzony specjalnie dla tej właśnie firmy. W grze będziemy spotykać się z dziewięcioma postaciami, na czym mamy podobno spędzić całkiem ładną liczbę godzin. Poza możliwością wzięcia udziału w bitwach kulinarnych, warto wspomnieć o głównej atrakcji. Nasz główny bohater trafi bowiem do szkoły, gdzie spotka sporo studentów, jak również samego Harlanda Sandersa – założyciela KFC. Ten został odpowiednio zaprojektowany i odpicowany tak, aby… kusić naszą postać. Deweloperzy zapewniają, że w ofercie tytułu znajdzie się “sekretne zakończenie”. Gra trafi wyłącznie na Steam.

https://youtu.be/XSU9_2EMrPQ

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze