News

GreedFall zadebiutuje jako kompletna opowieść – twórcy nie planują żadnych DLC

LM, 09.09.2019 15:20 0

Obok tego poznaliśmy kilka nowinek, które ucieszą i zasmucą miłośników pecetowego grania.

Już jutro na rynku ukaże się najnowsza przygodowa gra RPG od studia Spiders – GreedFall. Jeśli rozważacie sięgnięcie po wspomniany tytuł, to być może w podjęciu decyzji pomoże fakt, iż zgodnie z deklaracjami twórców ten nie zostanie uzupełniony popremierowymi dodatkami. Oznacza to, że na premierę otrzymamy kompletną opowieść, z której nie tylko nic nie wycięto, ale też wszystkie wątki fabularne powinny otrzymać oczekiwane zawiązanie. Całość ma wystarczyć na od 30 do 40 godzin zabawy, podczas której przeniesiemy się do fantastycznej wizji Ameryki z okresu odkryć geograficznych.

Poza tym mamy dwie wiadomości skierowane bezpośrednio do miłośników pecetowego grania – dobrą i złą. Pierwsza jest taka, że tytuł nie wykorzysta zabezpieczenia DRM Denuvo, co powinno zapewnić oczekiwaną wydajność buildu. Z drugiej strony dowiedzieliśmy się, że twórcy nie zamierzają ułatwić życia modderom i gra RPG w otwartym świecie nie doczeka się oficjalnego wsparcia dla modów. To oczywiście nie oznacza, że te nie powstaną, ale wyraźnie zawęża zakres działań społeczności dla przeobrażania oryginalnej gry i świata, w którym się rozgrywa.

GreedFall pojawi się na rynku już jutro we współpracy z Focus Home Interactive, które wyda grę jednocześnie na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Po więcej szczegółów związanych z tytułem odsyłamy do naszego kompendium poświęconego GreedFall.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze