News

Nawet Doom Slayer sobie czasem coś chlapnie – oto DOOM Bone Vodka

LM, 07.09.2019 13:15 0

Bethesda przygotowała specjalny alkohol dla fanów pierwszoosobowych strzelanin od id Software. Wódka wściekła, prosto z piekła.

To nie żart, chociaż mocno odbiega od standardowych kampanii marketingowych, które fundują nam wydawcy. Firma Bethesda połączyła siły z Rebel Destilers, wprowadzając na rynek wysokoprocentowy napój alkoholowy DOOM Bone Vodka. Jak smakuje wódka z piekła? Trudno powiedzieć. Wprawdzie w sieci pojawił się już szczegółowy opis procesu powstawania alkoholu, ale z uwagi na brak znajomości tematu, nie będę go przytaczał. Co ważne, swoją flaszeczkę mogą nabyć fani serii zamieszkujący Wielką Brytanię, Europę i Australię za równowartość 45 funtów (około 220 złotych), czyli całkiem sporo, jako że mowa tu o 700 ml butelce. Nie wskazano jeszcze, kiedy przesyłki powędrują do nabywców, ale zainteresowani mogą składać zamówienia pod tym adresem. Oczywiście, jeśli ukończyli 18. rok życia.

Co ciekawe, nie jest to pierwsza z akcji Bethesdy, w których ta promuje swoje gry alkoholem. W minionym roku powstało Nuka Dark Rum, ale ze względu na negatywny wydźwięk gry Fallout 76 i powiązanych z nią kontrowersji, akcja przeszła bez większego echa. W przypadku Doom Eternal zainteresowanie może być znacznie większe, o ile trunek spełni oczekiwania koneserów. Kto się skusi?

Doom Eternal ukaże się 22 listopada na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze