Jeden launcher, by wszystkimi rządzić? Poznajcie Steamgriddb Manager

LM
2019/09/06 12:10
2
0

Użytkownik Steam przygotował specjalne narzędzie, które pozwala uruchamiać wszystkie gry z poziomu Steam, a nawet korzystać z jego funkcji przy grach z m.in. Epic Store.

Nie da się ukryć, że w ciągu wielu lat swojego istnienia platforma Steam przyzwyczaiła nas do wielu udogodnień i specjalnych funkcji, bez których pozostałe platformy cyfrowej dystrybucji prezentują się co najmniej niekorzystnie. Przy okazji Steam umożliwiał uruchomienie każdej gry bezpośrednio z cyfrowej biblioteki, co wydaje się przeszłością w dobie pecetowej ekskluzywności i osobnej platformy dla każdego większego wydawcy. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być – użytkownik Steam przygotował specjalne narzędzie, które znacznie ułatwi żywot miłośników pecetowego grania.

Jeden launcher, by wszystkimi rządzić? Poznajcie Steamgriddb Manager

GramTV przedstawia:

Steamgriddb Manager pozwala w prosty sposób importować gry z większości platform dystrybucji bezpośrednio na Steam. Tam możemy nie tylko uruchamiać wszystko z jednego miejsca, ale korzystać z zaimportowanych grach z takich funkcji jak Big Picture, Steam Overlay czy streamingu. Napisałem większości, bo na tę chwilę Steamgriddb Manager nie obsługuje jeszcze m.in. Microsoft Store, ale możecie z niego korzystać dla gier z Uplay, GOG, Origin, Epic Games czy Battle.net. Oczywiście zawsze możecie podpiąć każdą z gier ręcznie, co jest możliwe w podstawowych funkcjach Steam, ale zaprezentowane tu rozwiązanie jest dużo wygodniejsze.

Zainteresowanych Steamgriddb Manager odsyłamy bezpośrednio pod ten adres.

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
06/09/2019 19:22
dariuszp napisał:

Ciekawe. GOG oglosił jakiś czas temu że budują podobne rozwiązanie.

Widocznie on zaczął wcześniej prace nad tym 

dariuszp
Gramowicz
06/09/2019 12:25

Ciekawe. GOG oglosił jakiś czas temu że budują podobne rozwiązanie.