News

Poznaliśmy datę premiery trybu edukacyjnego Discovery Tour w Assassin's Creed: Odyssey

Maria Wawrzyniak, 05.09.2019 19:50 3

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że starożytna Grecja jest bardzo obszernym, interesującym temat. Dlatego sporo graczy na pewno ucieszy się z daty premiery Discovery Tour w Assassin’s Creed: Odyssey.

Od czerwca wiemy o tym, że do Assassin’s Creed: Odyssey zmierza tryb edukacyjny Discovery Tour. Właśnie dlatego najwyższa pora na konkretne informacje w tej kwestii. Wiemy, o co chodzi – w dużym skrócie o to samo, co zobaczyliśmy w Assassin’s Creed: Origins. Dostaniemy coś w stylu edukacyjnego rozszerzenia podstawowej wersji gry. Poprzednie Discovery Tour w Origins pozwoliło nam jedynie przejść się na wycieczkę po wirtualnym Egipcie. Tym razem twórcy postanowili urozmaicić zabawę. Sprawdzimy na przykład swoją wiedzę w przeróżnych quizach. Pytanie tylko, kiedy.Źródło: Push Square

Niedługo. Właściwie to już zaraz – premiera Discovery Tour Assassin’s Creed: Odyssey została zaplanowana na 10 września. Posiadacze gry pobiorą dodatek za darmo, aczkolwiek ciekawscy świata starożytnej Grecji, którzy niekoniecznie są fanami serii Assassin’s Creed, będą mogli zakupić go osobno w cenie 19,99 dolarów. Odwiedzimy aż 29 regionów Starożytnej Hellady, po których oprowadzi nas między innymi legendarny Herodot. Cała edukacja odbędzie się natomiast w pięciu głównych kategoriach: filozofia, słynne miasta, wojna, mity oraz życie codzienne.

https://youtu.be/uEXwqaON9G0

Assassin’s Creed: Odyssey zadebiutowało 5 października 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach: PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch. Gra doczekała się dwóch dużych rozszerzeń: Dziedzictwo pierwszego ostrza oraz Los Atlantydy.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze