News

Gry z cyklu Star Wars Jedi Knight trafią na PlayStation 4 i Nintendo Switch

LM, 05.09.2019 12:25 3

Pierwsza z nich, Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast, jeszcze w tym miesiącu.

Dobra wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen. Na oficjalnej stronie marki Star Wars poinformowano, że dwie gry wchodzące w skład cyklu Jedi Knight już niedługo pojawią się na konsolach Nintendo Switch oraz PlayStation 4. Według przekazanych informacji Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast ukaże się jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 24 września. Tymczasem na Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy poczekamy do początku 2020 roku. Nie doprecyzowano, czy ponowne premiery gier odbędą się równocześnie na obu platformach, więc na razie bezpieczniej zakładać, że przywołane terminy odnoszą się jedynie do Switcha.

Co dla fanów serii? Co najmniej kilka obiecujących nowinek – nowe wydania poprawią oprawę wizualną i liczne aspekty techniczne gier. Obok tego fani hybrydowej konsolki Nintendo mogą liczyć na wsparcie dla żyroskopu w obu grach, a przede wszystkim powrót bitew w sieciowym trybie wieloosobowym.

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast oryginalnie ukazało się w 2002 roku, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy trafiło na rynek rok później. Za opracowanie tytułów odpowiada studio Raven Software.

Oczywiście korzystając z okazji, warto wspomnieć, że jesteśmy coraz bliżej wyznaczonej na 15 listopada premiery gry Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn Entertainment.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze