News

Praey for the Gods na 15-minutowym gameplayu z PAX West 2019

LM, 02.09.2019 14:20 0

Inspirowana grą Shadow of the Colossus trzecioosobowa gra akcji zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Redakcja serwisu GameSpot podzieliła się z nami obszernym, 15-minutowym zapisem rozgrywki z wczesnej wersji trzecioosobowej gry akcji z elementami survivalu zatytułowanej Praey for the Gods. Produkcja studia No Matter czerpie garściami z wydanej w 2005 roku gry Shadow of the Colossus, czego nie sposób dostrzec na załączonym do wiadomości gameplayu. Ten prezentuje nam raczej sam początek rozgrywki, wraz z sekwencją samouczka i wprowadzeniem w mechaniki tytułu, ale nie zabrakło tu także elementów platformowych i walki z bossem.

Praey for the Gods przeniesie nas na skutą lodem wyspę położoną w fantastycznej krainie. Podczas zabawy wcielimy się w kobietę, która spróbuje ustalić, co stoi za niekończącą się zimą. Tu na arenę wkroczą potężni bogowie, którym będziemy musieli stawić czoła, by poznać prawdę i zmienić losy wyspy. Całość koncentruje się na eksploracji zamarzniętego, opustoszałego świata; korzystaniu z rozmaitych akcesoriów w sekwencjach platformówkowych oraz zręcznościowej walce z ogromnych rozmiarów bossami. Wypisz wymaluj Shadow of the Colossus, aczkolwiek nieustanna zima pozwoliła twórcom wprowadzić kilka elementów survivalu. Tytuł może nie zachwyca oprawą wizualną, nawet dla wczesnej wersji, ale miejmy nadzieję, że zrównoważy to dopracowanymi mechanikami i klimatem.

Praey for the Gods zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Obecnie możecie wypróbować grę w ramach Wczesnego Dostępu na platformie Steam.

https://www.youtube.com/watch?v=3rhqKkEk3X0

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze