News

Opóźniono beta testy kampanii fabularnej Squadron 42

Maria Wawrzyniak, 02.09.2019 12:40 0

Studio Cloud Imperium Games zdecydowało się przesunąć premierę beta testów dla swojej produkcji Star Citizen. Trochę jeszcze poczekamy.

Twórcy ze studia Cloud Imperium Games ogłosili, że prace nad grą Star Citizen oraz Squadronem 42 odbywają się w trybie “Staggered Development”. Nowe podejście polega na przydzieleniu różnych zespołów do różnych aktualizacji, które zostały zaplanowane wcześniej – takie rozwiązanie ma rzekomo pozwolić twórcom na poświęcenie znacznie większej ilości czasu konkretnym funkcjom swoich produkcji. Gracze natomiast nadal mają otrzymywać aktualizacje regularnie, co kwartał.

I choć brzmi to w porządku, Cloud Imperium Games równocześnie poinformowało, że z racji zupełnie odmiennego trybu pracy wersja beta Squadron 42 (wzięta ze Star Citizen kampania fabularna dla pojedynczego gracza) musi zostać przesunięta o trzy miesiące. Według studia jest to niezbędne i lepsze posunięcie, aby w grze pojawiły się najistotniejsze zmiany. 

To zaś oznacza, że beta testy, które pierwotnie zostały zaplanowane na drugi kwartał 2020 roku odbędą się jesienią. A to z kolei oznacza, że oficjalna data premiery również może (i prawdopodobnie tak będzie) zostać przesunięta – najprawdopodobniej na początek 2021 roku. A może nawet dalej. Nie oszukujmy się – czekamy już całkiem długo.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze