News

Wersja demo RPG akcji Project Awakening sklasyfikowana przez PEGI

LM, 31.08.2019 12:58 1

Wygląda na to, że studio Cygames może podzielić się z nami ważnymi informacjami podczas tegorocznej odsłony Tokyo Game Show.

Ciekawe doniesienia dla fanów trzecioosobowych RPG akcji. Europejska agencja ratingowa Pan European Game Information (PEGI) dodała do swojej bazy wersję demonstracyjną najnowszej produkcji japońskiego studia Cygames – Project Awakening – zatytułowaną Arise. Nie pojawiły się przy tym żadne dodatkowe informacje, a sugerowana przez PEGI data premiery wskazuje na wczoraj, ale demko nie pojawiło się na PlayStation Network. Tym samym, możemy przypuszczać, że na zbliżającej się imprezie Tokyo Game Show 2019 twórcy ujawnią nowe konkrety tytułu, być może ogłoszą nawet datę premiery, a przy okazji udostępnią na konsolach demko, by zachęcić graczy do składania zamówień przedpremierowych.

O samej grze jak dotąd nie wiemy zbyt wiele – przeniesiemy się do fantastycznej krainy, by wcielić się w rycerza, który musi stawić czoła wielu zagrożeniom. Zarówno sama gra, jak i demko zmierzają wyłącznie na konsole PlayStation 4, ale na razie bez konkretnych terminów. Poniżej możecie rzucić okiem na krótki, ale klimatyczny zwiastun opublikowany w minionym roku.

Tokyo Game Show 2019 odbędzie się w dniach 12-15 września i zgodnie z zapowiedziami organizatorów, ma być największą odsłoną w historii imprezy.

https://www.youtube.com/watch?v=Q970MFqoDN4

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze