Death Stranding będzie miało częściowo perspektywę pierwszoosobową

Maria Wawrzyniak
2019/08/28 12:50
0
0

Hideo Kojima postanowił zdradzić (o ile w przypadku Death Stranding można coś zdradzić, bo i tak nikt nie będzie wiedział, o co chodzi) graczom kolejne szczegóły na temat swojej nadchodzącej produkcji.

Twórca poinformował na Twitterze swoich fanów, że oprócz perspektywy trzecioosobowej, którą dotychczas widzieliśmy na wszystkich nagraniach rozgrywki, Death Stranding zaoferuje graczom możliwość doświadczenia zdarzeń tej dziwacznej produkcji również z perspektywy pierwszoosobowej. Kojima postanowił odpowiedzieć na to pytanie dlatego, że było jednym z najczęściej zadawanych.

Wczytywanie ramki mediów.

Mężczyzna przy okazji zaznaczył, chcąc najpewniej rozwiać wszelkie wątpliwości (o ile, po raz kolejny, w przypadku Death Stranding jest to w ogóle możliwe), że gra nie należy do gatunku FPS (first-person shooter), czyli pierwszoosobowych strzelanek. Jak już wiemy, deweloper uważa, iż jego produkcja rozpocznie erę czegoś zupełnie nowego, czyli gatunku strand game (social strand system).Death Stranding będzie miało częściowo perspektywę pierwszoosobowąDeath Stranding zadebiutuje 8 listopada 2019 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 4.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!