Monster Hunter World – Capcom rozdaje prezenty przed premierą dodatku Iceborne

LM
2019/08/26 16:34

Wystarczy codzienne logowanie do gry, niestety wszystko wskazuje na to, że oferta jest dostępna wyłącznie na konsolach.

Premiera pierwszego pełnoprawnego rozszerzenia Iceborne do wydanej w minionym roku gry Monster Hunter World zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem firma Capcom postanowiła umilić nam czas oczekiwania darmowym wyposażeniem w grze. Jak głosi najnowszy wpis na Twitterze marki, każdy, kto zaloguje się do gry w okresie poprzedzającym premierę rozszerzenia, otrzyma specjalny prezent. Darmowe przedmioty dostępne będą każdego dnia, ale niestety wygląda na to, że oferta skierowana jest wyłącznie dla konsol PlayStation 4 i Xbox One. Zapewne podoba akcja, pojawi się na Steam nieco bliżej premiery pecetowej wersji Iceborne.

Monster Hunter World – Capcom rozdaje prezenty przed premierą dodatku Iceborne

GramTV przedstawia:

Iceborne to rozbudowany dodatek do gry Monster Hunter World, który wprowadza przede wszystkim nową, dorównującą rozmiarami podstawce krainę. Kluczową rolę dla rozgrywki i zagadnień fabularnych rozszerzenia odgrywa smok Velkhan, który zamraża wszystko na swojej drodze. Obok nowych bestii otrzymujemy także specjalny hak z linką. Ten pozwoli nam wspinać się na plecy monstrów, a tak otrzymamy dostęp do całkowicie nowych akcji. Całość ponownie skierowana jest dla zabawy w pojedynkę z opcją kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Monster Hunter World: Iceborne ukaże się już 6 września na PlayStation 4 i Xboksie One. Pecetowa wersja dodatku trafi na Steam w pierwszym kwartale 2020 roku.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
Pajonk78
Gramowicz
26/08/2019 18:10

(Sz)czekam - choć muszę ciut dłużej jako gracz PC. 😕