News

Blasphemous – data premiery i 18-minutowy gameplay z gamescomu

LM, 24.08.2019 14:05 2

Tytuł ukaże się równocześnie na PC i konsolach już na początku września.

Przy okazji trwającego właśnie gamescomu firma Team 17 podała oficjalną datę premiery gry Blasphemous, platformowej gry akcji, za której wyprodukowanie odpowiada studio The Game Kitchen. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wydawcę Blasphemous ukaże się równocześnie na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch dokładnie 10 września. Zainteresowani powinni przygotować się na wydatek rzędu 25 euro (ok. 110 PLN).

Przy okazji omawianych doniesień w sieci pojawił się nowy zwiastun tytułu, który załączyliśmy poniżej. Na tym jednak nie koniec materiałów wideo prezentujących grę – redakcja serwisu IGN podzieliła się z użytkownikami sieci obszernym, niemal 20-minutowym nagraniem z dostępnej na targach gamescom grywalnej wersji gry.

Blasphemous przeniesie nas do fantastycznego, mrocznego i opanowanego przez zabobony świata. W ramach pokuty mieszkańcy krainy zostali przemienieni w rozmaite monstra, a nasz protagonista zwany Pokutnikiem, samotnie stawi im czoła. Całość skupia się na eksploracji kolejnych poziomów, starciach z przeciwnikami i narracji środowiskowej, która w nieoczywisty sposób wprowadzi nas w kolejne sekrety linii fabularnej tytułu. Fani takich tytułów jak Dead Cells czy Salt and Sanctuary z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

https://www.youtube.com/watch?v=baqwoasEV7E https://www.youtube.com/watch?v=lAkH_Hjnunk

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze