Boundary dostało swoje pięć minut na gamescomie i wygląda dość ciekawie

Maria Wawrzyniak
2019/08/23 20:20

Choć Boundry dotychczas było jedną z tych gier, która została właściwie pozbawiona jakichkolwiek akcji marketingowych, tak wreszcie – oczywiście prosto z gamescomu – otrzymaliśmy materiał z rozgrywki.

Boundary to taktyczna strzelanka osadzona w kosmosie, której zdarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. W grze wcielamy się w jedną z sześciu dostępnych klas uzbrojonych po zęby astronautów, którzy toczą między sobą pojedynki w przestrzeni kosmicznej przy zerowej grawitacji. Pojedynki rozgrywają się na zróżnicowanych mapach – znajdziemy się między innymi na orbitalnej stacji paliw czy chociażby farmie słonecznej.

Każda z klas postaci dysponuje unikalnymi zdolnościami, a także możliwością dokładnej personalizacji swojego arsenałuładunków, elementów broni, czy typów amunicji. Dostaliśmy także dostęp do jetpacka, EVA, który stanowi bardzo ważny (jeśli nie najważniejszy) czynnik przy wyborze klasy naszego bohatera. Plecaki zostały podzielone na lekkie, średnie i ciężkie, a z racji tego, że każda klasa dysponuje określonym udźwigiem, musimy wziąć to pod uwagę.Boundary dostało swoje pięć minut na gamescomie i wygląda dość ciekawie

Jeśli natomiast pierwsze słowo, jakie pojawiło się w waszych myślach to “ciekawe” – takie rzeczywiście jest. A przynajmniej mamy nadzieję, że jest. Zresztą, wersja demonstracyjna, którą twórcy zdecydowali się zaprezentować na tegorocznych targach gamescom, daje nam kolejne powody do tego, aby tak myśleć. Zobaczcie sami – wygląda ciekawie.

GramTV przedstawia:

Premiera Boundary została zaplanowana na pierwszy kwartał 2020 roku. Tytuł pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!