News

Bliskie spotkania pierwszego stopnia w Two Point Hospital – zapowiedziano dodatek Close Encounters

LM, 22.08.2019 09:01 0

Kosmici zasięgną Waszej wiedzy medycznej jeszcze w sierpniu. Mamy zwiastun i garść konkretów.

Dobra wiadomość dla fanów Two Point Hospital. Wydawca gry – firma SEGA – zapowiedział najnowsze rozszerzenie do strategii ekonomicznej traktującej o prowadzeniu sieci szpitali, zatytułowane Close Encounters. Jak zapewne przypuszczacie, dzięki nim w grze studia Two Point pojawią się kosmici. Lądowanie obcych nastąpi dokładnie 29 sierpnia, a DLC zostanie udostępnione równocześnie na PC z systemami Windows, Linux i Mac. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości zwiastun Close Encounters.

Jeśli mielicie okazję bawić się przy nieco specyficznym, duchowym spadkobiercy Theme Hospital, to zapewne pojawienie się w grze kosmitów wcale Was nie zdziwi. Obcy przywiozą z kosmosu ponad 30 nowych schorzeń, a twórcy oddadzą w nasze ręce nowe gabinety i placówki medyczne. Jednocześnie w grze pojawi się sporo nowych wyzwań.

Two Point Hospital zadebiutowało w sierpniu minionego roku na PC. Z niedawnych nowinek warto jeszcze wspomnieć, że w ubiegłym miesiącu SEGA zapowiedziała konsolowe wydanie strategii, które trafi na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch przed końcem 2019 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=wJJWhn1e27o

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze