News

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 wystarczy na około 30 godzin

pepsi, 21.08.2019 20:45 0

Kampania Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 będzie miała zbliżoną długość do tej z pierwszej części. Długość gry omówił wysłannik Hardsuit Labs na gamescomie 2019.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 z pewnością nie będzie grą na jeden wieczór. – Na początku podkreślmy – oczekujemy, że całkiem sporo osób nie zagra w to tylko raz, ale zamiast tego najpierw przejdzie grę na jednej konfiguracji, a potem wybiorą inne tło, inny plan i wrócą – mówi w rozmowie z PCGamesN menedżer produktu Florian Schwarzer, obecny na targach gamescom 2019.

- Przyjmujemy, że jedno przejście zajmuje około 30 godzin. To czas potrzebny dla gracza, który nie ma obsesji na punkcie ukończenia wszystkiego, ale lubi sobie obejrzeć świat – dodaje Schwarzer. To oznacza, że czas potrzebny na ukończenie Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 będzie zbliżony do tego, który średnio upływa przy pierwszej części. Według statystyk zebranych przez portal HowLongToBeat, gracze średnio potrzebują 28 godzin, by zobaczyć napisy końcowe i jeszcze po drodze zaliczyć kilka misji pobocznych.

Na E3 2019 ogłoszono wstępny termin wydania Bloodlines 2. Pokazano też obszerny gameplay.

Gry Paradox Interactive w sklepie sferis.pl

najnowsze