MudRunner 2 zmienia nazwę i dostaje nowy zwiastun

Wincenty Wawrzyniak
2019/08/21 19:10
2
0

Od teraz będzie to SnowRunner. Kontynuacja popularnego symulatora ciężarówek Spintires pojawiła się na tegorocznej edycji gamescomu i dostała nowy zwiastun.

Studio Saber Interactive razem z firmą Focus Home Interactive postanowiły powiedzieć nam w końcu nieco więcej o kontynuacji symulatora ciężarówek terenowych Spintires. Podczas tegorocznych targów gamescom 2019 dowiedzieliśmy się na dobry początek, że gra nie nazywa się już MudRunner 2, tylko SnowRunner. Dotyczy to bowiem wcześniejszych informacji, które mówiły o nowych typach nawierzchni, jakie pojawią się w nowej części. Chodziło głównie o chłodne tereny, jak na przykład lód czy śnieg. Ostatecznie okazało się, że będą to integralne elementy kontynuacji, dlatego twórcy zdecydowali się na zmianę nazwy, aby była bardziej adekwatna.MudRunner 2 zmienia nazwę i dostaje nowy zwiastunDo tego dostaliśmy oczywiście zwiastun, na którym możemy zobaczyć fragmenty rozgrywki. SnowRunner na pewno będzie znacznie lepsze pod względem oprawy wizualnej. Twórcy postanowili również skupić się bardziej realistycznym odwzorowaniu fizyki. W nowym tytule znajdziemy blisko ponad 15 map z najróżniejszymi przeszkodami terenowymi, jak na przykład zaspy śnieżne czy kawałki ziemi pokryte lodem. Niezależnie od tego, czy wolimy grać w pojedynkę, czy też preferujemy rozgrywki sieciowe, znajdziemy dla siebie odpowiedni tryb – SnowRunner będzie mieć zarówno tryb solo, jak i multiplayer.

Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, jednak wiemy, że SnowRunner zadebiutuje w 2020 roku na komputerach osobistych (na platformie Epic Games Store), a także na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersja na Nintendo Switch również jest w planach, aczkolwiek trochę później, niż pozostałe.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
2
Keymaker_7
Gramowicz
22/08/2019 16:12

Po Spintires i Mudrunnerze kupuję w ciemno. A cel jest jasny, jeźddzisz po ruskiej tajdze i wozisz drewno, czego chcieć wiecej? :D

diabol_16
Gramowicz
21/08/2019 21:20

Niech dodadza jakąś kampanie aby był jakis cel do grania bo w poprzedniku jakoś tak bez celu sie jeździ. Dobre były wyzwania ale krótkie i mało.