The Yakuza Remastered Collection w końcu pojawiła się w PlayStation Store

Wincenty Wawrzyniak
2019/08/20 21:35
1
0

Na razie co prawda możemy jedynie sprawdzić remaster Yakuza 3, ale wiemy za to, kiedy dostaniemy także zremasterowane wersje Yakuzy 4 oraz 5.

Mniej więcej od lipca zeszłego roku wiemy, że na konsole PlayStation 4 mają trafić anglojęzyczne wersje remasterów gier Yakuza 3, Yakuza 4 oraz Yakuza 5. Pewnie tak byśmy sobie wiedzieli i czekali, jednak firma SEGA postanowiła to nagle zmienić. Dzisiaj zarówno europejscy, jak i amerykańscy gracze dowiedzieli się o tym, że mogą już zakupić w PlayStation Store zestaw trzech wspomnianych produkcji pod nazwą The Yakuza Remastered Collection. Trójcę wyceniono na 249 złotych, z czego aktualnie dostępna jest jedynie pierwsza z wymienionych produkcji. Następną dostaniemy 29 października 2019 roku, a ostatnia zjawi się 11 lutego 2020 roku.The Yakuza Remastered Collection w końcu pojawiła się w PlayStation Store

Ponadto dowiedzieliśmy się co nieco (a właściwie to wystarczająco nieco) o sprzedaży pudełkowej wersji wspomnianej składanki. Ma ona trafić na półki sklepowe w ten sam dzień, kiedy cyfrowa dystrybucja obejmie remaster Yakuzy 5, czyli 11 lutego 2020 roku. Znaleźć się w niej mają dwie płyty. Jedna będzie ze zremasterowaną trójką oraz czwórką, a druga z piątką. Nie zapominajmy, że przecież oryginalna Yakuza 5 nigdy nie doczekała się na zachodzie wydania w formie fizycznej. Z tego względu twórcy zdecydowali dołączyć do zestawu pudełko utrzymane w stylu gier na PlayStation 3.

Jak to z remasterami, gry wchodzące w skład The Yakuza Remastered Collection zostały przede wszystkim mocno ulepszone pod względem graficznym. Każdy tytuł ma sobie świetnie poradzić z rozdzielczością 1080p oraz grze w sześćdziesięciu klatkach na sekundę. Jeśli natomiast chodzi o rozgrywkę, twórcy dodali między innymi minigry, których nie było ani w europejskich, ani w amerykańskich wydaniach oryginałów: Cabaret, Mahjong czy chociażby Shogi.

GramTV przedstawia:

To jak, kto zdecyduje się na udział w przygodach legendarnego Smoka klanu Dojima?


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
1
DiabloStars
Gramowicz
21/08/2019 18:12

To teraz kiedy na PC ? xD