News

Oddworld Soulstorm i Magic: The Gathering Arena to kolejne tytuły ekskluzywne Epic Games Store

Maria Wawrzyniak, 20.08.2019 10:50 0

Epic Games ogłosiło kolejne dwa tytuły, które ekskluzywnie pojawią się w sklepie firmy.

Odpowiedzialne za stworzenie gry Oddworld: Soulstorm studio Oddworld Inhabitants poinformowało wczoraj, że wspomniany tytuł na komputerach osobistych będzie dostępny wyłącznie w Epic Games Store. Deweloperzy wytłumaczyli graczom, dlaczego podjęli taką, a nie inną decyzję. Oczywiście, że chodzi o pieniądze – a dokładniej o “gwarantowany zysk”, czyli praktycznie najważniejszą rzecz w rozmowach Epic Games z deweloperami.

Deweloperzy Oddworld: Soulstorm zapowiedzieli, że pozyskane dzięki temu fundusze przeznaczą na to, aby ich gra była jak najlepsza i tym samym sprostała zarówno oczekiwaniom graczy, jak i samych twórców. Pod postem na Facebooku, w którym to napisali, o dziwo większość użytkowników szanuje ich szczerość.

Później firma Wizards of the Coast poinformowała, że w Epic Games Store jednym z tytułów ekskluzywnych będzie także Magic: The Gathering Arena. Przypadek tej produkcji jest o tyle inny, że nadal absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobrać grę z oficjalnej strony internetowej.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze