News

Gearbox Software zapowiedziało nowy tryb w Borderlands 3

Maria Wawrzyniak, 20.08.2019 20:40 0

Do tego deweloperzy opublikowali zwiastun podsumowujący wcześniej przedstawione informacje na temat Borderlands 3.

Jeżeli myśleliście, że starczy już materiałów promocyjnych na temat Borderlands 3, to musimy Was zasmucić, bo właśnie nadeszły kolejne. Zresztą, to była najbardziej oczywista oczywistość, iż dostaniemy nowe smaczki z produkcji podczas tegorocznego gamescomu. Twórcy podzielili się więc z nami nowym zwiastunem, który podsumował ogólne informacje na temat produkcji, a także zapowiedź zupełnie nowego trybu kooperacyjnego Proving Grounds.Źródło: Windows Central

Na początku nagrania pojawia się Lilith, taki trochę odpowiednik Handlera w Monster Hunter: World, tyle że znacznie mniej irytujący. W ramach ciepłego powitania dowiadujemy się, że w krainie Borderlands absolutnie wszyscy i wszystko chce nas zabić. Następuje wyliczanka potworów oraz sposobów, jak mamy się ich pozbyć. Później po raz kolejny spotykamy kult Children of the Vault oraz stojące na ich czele Calypso Twins, czyli Syrena i jej brat bliźniak. Krótkie przedstawienia bohaterów, ich umiejętności oraz prezentacja walki z elementami nagranego gameplayu. Poznajemy obszerną listę broni, lokacje i, po raz kolejny, przeciwników. Ogólnie chodzi o to, że jest niebezpiecznie.

https://youtu.be/FF8QBwxUgek

Następnie twórcy postanowili ujawnić nowy tryb o nazwie Proving Grounds. Ma to być coś w rodzaju endgame’u, ponieważ będzie on dostępny tylko dla najbardziej doświadczonych graczy. Ci, w maksymalnie czteroosobowych drużynach, odpierają kolejne fale wrogów i przechodzą do następnych lokacji – wszystko natomiast zostało ograniczone czasem. Na końcu każdej rundy czeka na nas boss. Im szybciej uporamy się z przeciwnikami oraz wykonamy wszelkie wyzwania, tym lepsze dostaniemy nagrody. W dużym skrócie: niekończący się krwawy grind dla cennych błyskotek z komiksową grafiką. Jestem pewna, że większość z nas będzie się bawić co najmniej świetnie. Ponadto deweloperzy wyznali, że w dniu premiery zastaniemy sześć wyzwań. Na koniec macie natomiast możliwość obejrzenia materiału od serwisu IGN, który postanowił sprawdzić, jak tryb wygląda w akcji.

https://youtu.be/7ULtE9-B4Q4

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września 2019 roku na komputerach osobistych (początkowo dostępne wyłącznie w Epic Games Store), konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze