News

Trzecie nagranie z serii zwiastunów Ancestors: The Humankind Odyssey oraz obszerne gameplaye

Maria Wawrzyniak, 17.08.2019 18:45 0

Twórcy podzielili się trzecim materiałem dotyczącym kolejnego etapu gry Ancestors: The Humankind Odyssey. W internecie pojawiło się również obszerne nagranie gameplayu.

Ancestors: The Humankind Odyssey to gra, która ma naprawdę spory potencjał, jednakże mam wrażenie, że twórcy nie do końca wiedzą, co z nim powinni zrobić, ani tym bardziej jak. Mowa bowiem o trzecioosobowej przygodowej grze akcji z dość rozbudowanymi elementami survivalu, gdzie gracz wciela się w istotę protohominida, po czym obserwuje przełomowy proces ewolucji, doświadczając go równocześnie na własnej skórze. Wiemy już, że produkcja składa się z trzech głównych rozdziałów, będących najważniejszymi etapami ewolucji – ExploreExpand oraz Evolve.Źródło: Engadget

Cztery miesiące temu na oficjalnym kanale Private Division, czyli wydawcy gry Ancestors: The Humankind Odyssey, pojawił się pierwszy film będący zapowiedzią początkowego etapu tytułu, czyli Explore odkrywania. Tam dowiadujemy się, że podczas ogrywania produkcji musimy być po prostu ciekawi świata, który nas otacza. Dzięki temu zdobędziemy odpowiednią wiedzę, aby się rozwinąć, a gra otworzy przed nami kolejne drzwi. Dwa miesiące później twórcy zamieścili drugie nagranie z serii, odpowiadające drugiemu rozdziałowi, czyli Expand – rozwijaniu się. Tutaj było trochę informacji na temat klanu oraz otoczenia, w którym rozpoczynamy grę. Na samym początku jest to teren dobrze nam znany, bezpieczny. Z czasem jednak, gdy źródła jedzenia czy picia naturalnie się kurczą, musimy wyruszyć dalej. Posłuchaliśmy także trochę o niebezpieczeństwach, jakie czyhają na nas na każdym kroku.

https://youtu.be/O2mQkHUlbK4 https://youtu.be/LM0OERlKS_o

Wczoraj natomiast pojawił się trzeci film, o rozdziale Evolve, czyli tym najważniejszym, dotyczącym stricte ewolucji. Musimy używać wszystkiego, co już znamy, aby odkrywać nowe rzeczy. Pokazane zostało również drzewko umiejętności – czyli główne źródło wszelkich zmian w grze. Widzimy na nagraniu, że nasza postać jest już w stanie biegać na dwóch nogach. Pokazano również fragment walki z innym zwierzęciem.

https://youtu.be/tvl3vh3fom4

Ponadto serwis GameSpot podzielił się również prawie dwudziestoma pięcioma minutami początkowej rozgrywki. Kolejne nagranie, tym razem od serwisu IGN, trwa natomiast siedemnaście minut. Na obu filmach zobaczymy pierwsze sceny, odkrycia oraz czynności, które możemy wykonać.

https://www.youtube.com/watch?v=MHA_6oFVRVI https://www.youtube.com/watch?v=2xx4iMWeDAw

Ancestors: The Humankind Odyssey zadebiutuje na komputerach osobistych (wyłącznie w Epic Games Store, przynajmniej początkowo) 27 sierpnia bieżącego roku. Na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One pojawi się w grudniu.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze