News

Niecodzienna zapowiedź nowej produkcji od SEGI

Maria Wawrzyniak, 17.08.2019 15:45 2

SEGA uruchomiła wczoraj podejrzaną witrynę internetową, która najprawdopodobniej jest zwiastunem nowej produkcji. Do tego najwyraźniej poznaliśmy jej tytuł.

O tym, że japońska firma SEGA planuje zaprezentować graczom nową grę AAA podczas tegorocznych targów gamescom wiemy już od dawna. Nie zmienia to jednak faktu, iż do tej pory nie wiedzieliśmy na ten temat praktycznie nic. Aż do wczoraj, kiedy to w sieci ukazała się nowa strona internetowa o nazwie hmkd.sega.com, która najprawdopodobniej jest właśnie zapowiedzią tajemniczej produkcji. Witryna jest jednak pozbawiona jakichkolwiek informacji – zainteresowani mogą jedynie zapisać się do newslettera, który zapewne powiadomi ich w swoim czasie o nowym tytule.Źródło: Vaaju

Na Twitterze firma ogłosiła powyższą stronę statusem z gifem, na którym urządzenie pokazuje puls żywej istoty. Stąd spekulacje dotyczące nazwy produkcji, która na stronie internetowej boleśnie przypomina skrót do słowa Humankind. Ponadto, dzięki japońskiemu portalowi Gematsu wiemy również, że SEGA już w kilku rejonach świata (w Japonii, USA oraz Kanadzie) parę miesięcy temu zarejestrowała nowy znak towarowy, właśnie pod taką nazwą. Nic więcej nie wiadomo.

Wygląda więc na to, że aby dowiedzieć się cokolwiek nowego oraz poznać pierwsze szczegóły, i tak musimy poczekać do targów gamescom. Te rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze