News

Kolejna zapowiedź Pokemon Sword & Shield skupia się na walce

Maria Wawrzyniak, 17.08.2019 17:15 0

O obu tytułach wiemy już naprawdę sporo, jednak nawet to nie przeszkadza ich twórcom dzieleniem się kolejnymi materiałami. Tym razem dostaliśmy prezentację walki.

W lutym Nintendo zapowiedziało na swoją domową konsolę Switch dwa tytuły z kultowej serii, którą wszyscy na pewno kojarzymy chociażby z nazwy: Pokemon Sword oraz Pokemon Shield. Duet stanowi początek ósmej generacji Pokemonów. Wiemy także o tym, że obie gry zadebiutują równocześnie 15 listopada 2019 roku. Choć będą sprzedawane osobno, twórcy przewidują wydanie specjalne w postaci dwupaku.Źródło: Forbes

Na początku ubiegłego miesiąca podsumowaliśmy informacje o wspomnianych produkcjach sprzed targów E3 2019 oraz te, które pojawiły się później. Później poznaliśmy nowe Pokemony, formy Galar oraz nieznanych wcześniej rywali. Wczoraj natomiast twórcy opublikowali nagranie, w którym pokrótce, acz gruntownie, przeszli przez najważniejsze kwestie dotyczące walki.

Widać wyraźnie, że tym razem postanowiono na zupełnie nowe mechaniki oraz przedmioty, których przyjdzie nam użyć podczas walki. Zwiastun pokazuje między innymi takie atrakcje, jak Room Service, który spowalnia Pokemony naszego przeciwnika, czy Eject Pack zapewniający bezpieczeństwo stworkom o niskich statystykach. Do tego widzimy nowy ruch o nazwie Breaking Swipe, będący czymś w rodzaju cięcia, za pomocą którego ranimy oba wrogie Pokemony. Poza tym, nowa wersja Weezinga ma umiejętność gazu neutralizującego, który pomoże graczowi w walce i wyłączy wszystkie umiejętności stworów znajdujących się na arenie. Wszystko (oraz trochę więcej) zobaczycie na filmie.

https://youtu.be/uaF9iJ9bzUM

Pokemon Sword Pokemon Shield zadebiutują 15 listopada 2019 roku na konsolach Nintendo Switch.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze