News

Pokemon Sword & Shield: kolejne Pokemony, formy Galar i inne nowości

Maria Wawrzyniak, 07.08.2019 19:55 3

W internecie pojawił się kolejny zwiastun z Pokemon Sword & Shield, a wraz z nim nowe informacje.

Dzisiaj na oficjalnym kanale gier z serii Pokemon na YouTubie pojawił się nowy zwiastun z nadchodzącego Pokemon Sword & Shield. Nowości wprawdzie nie jest zbyt wiele, ale fani mogą być jednak zadowoleni. Zobaczyliśmy przede wszystkim nowe Pokemony oraz ich ewolucje, które pojawią się w produkcjach. W materiale zaprezentowano ich sześć.

https://www.youtube.com/watch?v=ZBiTpi8ecTE

Pierwszym był Weezing w swojej formie Galar. Pokemon jest szary, natomiast dym, który produkuje, jest zielony. Stworek otrzyma typ Baśniowy i Trujący, natomiast jego zdolnością jest Lewitacja. Kolejnym Pokemonem w formie Galar będzie Zigzagoon, który wyglądem przypomina małego psa o sierści koloru biało-szarego, z różowymi oczami. Otrzyma typ Mroczny oraz Normalny, jako zdolność natomiast ma Obżarstwo. Trzecim Pokemonem jest łasiczka o nazwie Linoone, która jest drugą formą Zigzagoona. W swojej formie Galar również ma biało-szare futro i różowe oczy, ma też te same typy oraz umiejętność. Na nagraniu pokazano również trzecią formę tych Pokemonów, która nazywa się Obstagoon.

W grze pojawią się także Pokemony, które odkryto dopiero w Galar – na samym początku poznaliśmy małego chomika Morpeko określano jako Full Belly Mode (Tryb Pełnego Brzucha). Przypomina trochę Pikachu, jest typem Elektrycznym oraz Mrocznym, a jego zdolnością jest Przełącznik Głodu. Ma on jeszcze drugą formę nazwaną Hanger Mode (tę przyjmuje, gdy jest nienajedzony) – wówczas zmienia kolor na fioletowy i typ z Elektrycznego na Mroczny.

Później poznaliśmy Team Yell, czyli nowy zespół przeciwników, którym stawimy czoła podczas rozgrywki. Ponadto w nagraniu zobaczyliśmy postać Bede oraz mrocznie wyglądającej MarnieTeam Yell to duet, który wygląda jak rasowi fani metalu i, co ciekawe, przeciwnicy są fanami wspomnianej Marnie.

Pokemon Sword Pokemon Shield zadebiutują równocześnie 15 listopada 2019 roku na konsolach Nintendo Switch. Gry będą sprzedawane osobno, jednakże twórcy przewidują wydanie kolekcjonerskiego dwupaku.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze