Commandos 2: HD Remaster otrzymało pierwszy zwiastun

Maria Wawrzyniak
2019/08/16 20:15

Trailerów opublikowanych w związku z tegorocznym gamescomem ciąg dalszy.

Na początku września firma Kalypso Media ogłosiła wielki powrót dwóch popularnych klasyków, a dziś postanowiła udostępnić graczom zwiastuny obu gier. Pierwszym z tytułów okazał się być Praetorians: HD Remaster, o którym zresztą też pisaliśmy. Drugim tytułem, jak już wiemy, jest natomiast Commandos 2: HD Remaster. Gra oryginalnie ukazała się w 2001 roku, zaś pod koniec tego roku trafi w całkowicie odświeżonej wersji na komputery osobiste, konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Trailer został opublikowany w związku z targami gamescom 2019, które odbędą się już w przyszłym tygodniu.Commandos 2: HD Remaster otrzymało pierwszy zwiastun

Akcja gry toczy się podczas II wojny światowej, natomiast naszymi głównymi bohaterami są znakomicie wyszkoleni żołnierze, którzy muszą wykonywać niebezpieczne zadania na polu bitwy. Podczas dziesięciu misji trafiamy do najróżniejszych zakątków świata – począwszy od Europy, poprzez Azję czy Afrykę północną, a skończywszy nawet na Arktyce.

Jeśli zaś chodzi o zmiany, Commandos 2: HD Remaster wyróżniać się będzie przede wszystkich znacznie ulepszoną dwuwymiarową grafiką, która będzie obsługiwać współczesne rozdzielczości ekranów. Możemy więc liczyć na ładniejsze modele postaci oraz otoczenia, a także lepsze tekstury. Twórcy skupiają się także na interfejsie, aby sprawić, że będzie bardziej przyjazny i wygodny. Wprowadzone zostanie również wsparcie dla gamepadów.

GramTV przedstawia:

Dokładna data premiery jeszcze nie jest znana, jednak produkcja ma zadebiutować w czwartym kwartale bieżącego roku na wspomnianych w pierwszym akapicie platformach.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
1
Usunięty
Gramowicz
16/08/2019 20:48

Na konsolach muszą dodać jakąś pauzę inaczen na padzie niektóre misje to trzeba będzie powtarzać po dużą ilość razy.