News

Teamfight Tactics otrzymało nowe jednostki, wróciła darmowa Testowa Przepustka

Maria Wawrzyniak, 14.08.2019 21:00 0

Riot Games wypuścił niedawno nową aktualizację do Teamfight Tactics. Dostaliśmy między innymi cztery nowe jednostki z synergią Hextech. Wróciła również darmowa Testowa Przepustka.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na serwerach Teamfight Tactics ukazała się nowa aktualizacja z numerem 9.16, która wprowadza do gry cztery nowe jednostki z synergią Hextech oraz przywraca po raz kolejny darmową Testową Przepustkę Potyczek Taktycznych.

Przepustka jest dostępna dla każdego bez żadnych opłat, a doświadczenie, które jest potrzebne do zdobycia nowych nagród, możemy zbierać do kolejnego patcha 9.20, czyli przez około miesiąc. Do odblokowania pojawiły się również nowe ikony, emotki i skórki map. Ponadto Kula Oświecenia, która dotychczas przyznawała nam 70 punktów za zalogowanie się, teraz będzie nagradzać graczy za każdą rozegraną grę w ciągu dnia (przy czym liczy się maksymalnie pięć razy na dobę) 10 punktami. Aktualizacja wprowadziła cotygodniowe misje, gdzie co siedem dni dostępne jest sześć różnych zadań, których wypełnienie zapewni nam dodatkowe punkty doświadczenia. Po wypełnieniu danej misji automatycznie zostaje ona zastępowana przez kolejną. Standardowo, są dwie prostsze, które gracz jest w stanie spokojnie wypełnić podczas jednej sesji, a także dwie oparte na ukończeniu określonej liczby gier oraz dwie wymagające od nas trochę więcej poświęcenia. Jednocześnie mogą być aktywne tylko trzy misje.O nowych jednostkach pisaliśmy tutaj. Ze zmian systemowych poprawiono między innymi system dobierania przeciwników. Ciekawym posunięciem jest wprowadzenie trybu URF-owej dogrywki. Po upłynięciu 30 sekund zwykłej walki zacznie się wspomniana faza, podczas której przez 15 kolejnych sekund wszystko stanie się o wiele szybsze. W ten sposób twórcy chcą uniknąć  możliwie jak największej ilości remisów – te wciąż będą się zdarzać, ale rzadziej. Zbilansowano system rankingowy, wprowadzono parę poprawek, a także zmieniono cechy poszczególnych rodzajów postaci.

Niektórych graczy na pewno ucieszy także fakt, że teraz możemy zobaczyć rankę Potyczek Taktycznych u naszych znajomych. Wcześniej nie było to możliwe, ponieważ system wyświetlał jedynie dywizje z rankingu League of Legends. Zainteresowani mogą sprawdzić pozostałe zmiany pod tym adresem.


najnowsze

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia #1

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia zbiera w szybki skrót wszystkie najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia w branży PC.