News

Nowe Metro w produkcji!

pepsi, 14.08.2019 18:22 0

4A Games i THQ Nordic nie zamierza zarzynać kury znoszącej złote jaja. Wydawca poinformował, że nowa odsłona serii znajduje się już w produkcji.

Niemal równo pół roku po premierze Metro Exodus firma THQ Nordic potwierdziła, że 4A Games pracuje już nad kolejną odsłoną cenionej serii. Wydawca zawarł tę informację w cokwartalnym raporcie finansowym skierowanym do inwestorów. Nie ujawniono żadnych konkretnych informacji na temat samej gry, ale nic w tym dziwnego. Projekt z pewnością jest na wczesnym etapie realizacji, a od jego debiutu dzieli nas zapewne jeszcze kilka lat. Dość powiedzieć, że Metro: Last Light ukazało się w 2013 roku, a na Exodus musieliśmy czekać aż do tego roku.

Trudno również wybałuszać oczy na decyzję o kontynuowaniu serii. Jest ona ceniona przez graczy i krytyków, a i wydawcy przynosi zyski. Warto mieć na uwadze, że koszty produkcji i marketingu Metro Exodus zwróciły się po nieco ponad miesiącu od lutowej premiery tytułu. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że znakomita większość egzemplarzy rozeszła się na konsolach.

Gry akcji w ofercie sklepu sferis.pl

najnowsze