News

W serialowym Wiedźminie zobaczymy młodego Geralta

Maria Wawrzyniak, 13.08.2019 19:20 0

Okazuje się, że Henry Cavill nie będzie jedynym aktorem, który zagra Rzeźnika z Blaviken.

Jeszcze trochę dzieli nas od premiery pierwszego sezonu serialu Wiedźmin od serwisu Netflix. Premiera została zaplanowana na grudzień tego roku. Dostaliśmy pierwszy zwiastun, dowiedzieliśmy się, że nie będzie to adaptacja gier, a także poznaliśmy szczegóły odwiedzin showrunnerki serialu, Lauren S. Hissrich, w studio CD Projekt RED. Obsadę też znamy, jednakże w serwisie IMDB pojawiła się ostatnio jeszcze jedna zmiana w tej kwestii. Na liście aktorów pojawił się Tristan Ruggeri, który ma zagrać młodszą wersję głównego bohatera.

Dziecięce wcielenie Geralta z Rivii rzekomo pojawi się jedynie w ósmym – i tym samym ostatnim – odcinku pierwszego sezonu. Nie wiemy, jaki dokładnie okres z życia Białego Wilka twórcy serialu zdecydowali się ukazać w retrospekcjach. Być może zobaczymy, w jaki sposób Geralt w ogóle przeżył Próbę Traw, czyli proces, w wyniku którego stał się wiedźminem.

Pamiętajmy, że serial bazuje na opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego, a sama jego historia będzie skupiać się głównie na trzech głównych postaciach, czyli oczywiście Geralcie, Ciri oraz Yennefer. Co ciekawe, młody Geralt jest pierwszą rolą Ruggeriego w aktorskiej karierze. Ciekawe, jak wyjdzie.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze