Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Samodzielny dodatek Fall of the Samurai do Shogun 2 kolejną odsłoną Total War Saga

LM
2019/08/13 11:39

Posiadacze rozszerzenia otrzymają grę i prawie wszystkie DLC za darmo.

Ciekawe zagranie ze strony studia Creative Assembly. Brytyjczycy w najnowszym komunikacie ogłosili, że wydane w 2012 roku samodzielne rozszerzenie do strategii Total War: Shogun 2 – Fall of the Samurai – stało się teraz drugą odsłoną podcyklu Total War Saga. Warto jednak zaznaczyć, że jest to zwykły rebranding i w „nowej” cześć Sagi próżno szukać mechanik wprowadzonych wraz z wydanym w ubiegłym roku Thrones of Britannia. Mamy za to dobrą wiadomość dla posiadaczy dodatku – Total War Saga: Fall of the Samurai wraz z niemal wszystkimi DLC (bez Blood Pack) otrzymacie na Steam za darmo.

Samodzielny dodatek Fall of the Samurai do Shogun 2 kolejną odsłoną Total War Saga

GramTV przedstawia:

Rozgrywka w Total War Saga: Fall of the Samurai przeniesie nas do 1864 roku. Zmuszona przez światowe mocarstwa do zaprzestania izolacji Japonia dzieli się na dwa obozy – zwolenników szogunatu Tokugawa i wiernych cesarzowi Mutsushito, co prowadzi do wybuchu wojny boshin. Podczas kampanii przejmiemy kontrolę nad przedstawicielami sprzyjającym obu koncepcjom klanów, a udział światowych potęg i oferowanych przez nich technologii będzie miał znaczący wpływ na wynik rozgrywki.

Całość doskonale wpisuje się w założenia podcyklu Total War Saga, który miał skupiać się na krótkich, ale intensywnych okresach z historii świata. O tym, że Creative Assembly w najbliższym czasie zamierza nieco odejść od stricte historycznych realiów, przekonuje zarejestrowany niedawno znak handlowy – zgodnie z nim kolejną część Total War Saga zaprezentuje nam realia wojny trojańskiej.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
KanTrocero
Gramowicz
13/08/2019 21:32

kiedy to ma nastąpić?