Frostpunk z datą premiery na PlayStation 4 i Xbox One

LM
2019/08/13 15:29

Konsolowi gracze staną do walki z wieczną zmarzliną jeszcze w październiku.

Na oficjalnym kanale 11 bit studios w serwisie youtube opublikowano najnowszy zwiastun konsolowego wydania strategii czasu rzeczywistego z elementami city-buildera Frostpunk. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że zapowiedziane wcześniej Frostpunk Console Edition zadebiutuje dokładnie 11 października na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. We wskazanym terminie tytuł pojawi się w ofercie cyfrowej dystrybucji, a pudełkowe wydania ukażą się kolejno 18 października na rynku europejskim i 22 października na amerykańskim. Wspomniany zwiastun wydania znajdziecie poniżej.

Frostpunk z datą premiery na PlayStation 4 i Xbox One

GramTV przedstawia:

Frostpunk to ciekawe połączenie RTS-a z mechanikami typowymi dla strategii city-builder, przygodówek i elementami survivalu. Całość rozgrywa się w alternatywnej wersji XIX wieku, gdzie ludzkość stara się przetrwać nadejście kolejnej epoki lodowcowej. Naszym zadaniem jest zebranie wszystkich ocalałych w pobliżu ostatniego generatora ciepła i podejmowanie kluczowych, nierzadko trudnych decyzji, by utrzymać ich przy życiu. Warto wspomnieć, że omawiane tu Frostpunk Console Edition na premierę otrzyma wszystkie aktualizacje i dodatki, które zostały oddane w ręce posiadaczy pecetowego wydania.

Frostpunk zadebiutowało w kwietniu 2018 roku i okazało się wielkim sukcesem polskiego studia – produkcja gry zwróciła się już w 66 godzin po premierze, a od kwietnia bieżącego roku po tytuł sięgnęło około 1,5 miliona graczy.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!