News

Hades od studia Supergiant Games z "wielką złą aktualizacją"

Maria Wawrzyniak, 09.08.2019 19:20 0

Hades: Battle out of Hell doczekało się ”wielkiej złej aktualizacji”, która wprowadza do gry sporo ciekawych nowości.

Hades: Battle out of Hell to roguelike’owe RPG osadzone w świecie mitologii greckiej. Za jej powstanie odpowiada studio Supergiant Games. Gra ma naprawdę ładną, trójwymiarową oprawę graficzną z bardzo barwnym stylem artystycznym, który wielu graczom może kojarzyć się z komiksami. Wcielamy się w mężczyznę, który próbuje wydostać się z tytułowego Hadesu, czyli mitologicznego piekła. Co ciekawe, nasza postać jest synem samego Hadesa, boga śmierci. Sprzeciwiamy się więc woli ojca i postanawiamy wyruszyć w niebezpieczną podróż, której celem jest Olimp.Gra nadal znajduje się w fazie wczesnego dostępu i możemy wejść w jej posiadanie wyłącznie poprzez Epic Games Store. Teraz Hades doczekał się także dużej aktualizacji, która wprowadza do produkcji zupełnie nowy biom – Świątynię Styksu, czyli bramę dzielącą królestwo żywych i umarłych. Jeżeli uda nam się przetrwać tamtejsze niebezpieczeństwa, najprawdopodobniej zdołamy uciec z Zaświatów od naszego ojca. Wielka zła aktualizacja dodała do gry nowych wrogów, takich, jak Satyr Cultists oraz Gigantic Vermin.

Pojawiły się również dwa nowe utwory muzyczne, sporo zmian w balansie rozgrywki, nowe i całkowicie udźwiękowione wydarzenia fabularne. Oprawa graficzna została poprawiona, efekty wizualne dopieszczono. Pełną listę zmian zainteresowani znajdą pod tym adresem.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.