Warhammer: Vermintide 2 – dodatek Winds of Magic z datą premiery na PC

LM
2019/08/07 12:20
0
0

Zobacz najnowszy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o niezwykłym poruszeniu na kanałach komunikacyjnych serii Warhammer: Vermintide, które może wskazywać jedynie na nieodległą premierę zapowiedzianego wcześniej rozszerzenia Winds of Magic. Twórcy za pośrednictwem Twittera przybliżyli nam specyfikę każdej z tytułowanych szkół magicznych Warhammera, by niedługo później opublikować oficjalny gameplay trailer rozszerzenia i podać jego datę premiery. Na debiut Winds of Magic nie przyjdzie nam długo czekać – dodatek zadebiutuje już 13 sierpnia na PC Steam. Niestety nie wskazano przy tym, czy ten ukaże się jednocześnie także na konsolach, więc fani PlayStation 4 i Xboksa One powinni uzbroić się w cierpliwość.

Warhammer: Vermintide 2 – dodatek Winds of Magic z datą premiery na PC

GramTV przedstawia:

Winds of Magic to pierwsze pełnoprawne rozszerzenie do wydanego w minionym roku Warhammer: Vermintide 2. Dzięki niemu w grze pojawią się przedstawiciele nowej wrogiej frakcji – Zwierzoludzi. Obok tego możemy liczyć na specjalny tryb zabawy, nowy poziom trudności, zwiększenie maksymalnego poziomu bohaterów, dodatkową broń dla każdego z nich oraz nowe umiejętności. Wspomniany wcześniej tryb Winds of Magic rozegra się na zmodyfikowanych wersjach dostępnych w podstawce map, a każde wyzwanie będzie tematycznie związane z inną z ośmiu szkół magicznych Starego Świata. Rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun.

Warhammer: Vermintide 2 dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Do tej pory na rynek trafiły dwa dodatkowe pakiety map do gry – Powrót do Ubersreiku i Cienie nad Bögenhafen.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!