News

Assassin’s Creed Odyssey – premiera nowego Lost Tales of Greece i zapowiedź sierpniowych aktualizacji

LM, 07.08.2019 13:30 2

Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One od października minionego roku.

Nie od dzisiaj wiadomo, że na premierę kolejnej odsłony serii Assassin’s Creed będziemy musieli czekać do 2020 roku. Oczywiście wydane jesienią Odyssey wciąż oferuje masę zawartości, która umili czas oczekiwania na kolejny rozdział z historii Zakonu Asasynów, ale okazuje się, że jeszcze w tym miesiącu gra doczeka się kolejnych nowinek. Pierwszą z nich jest nowa misja fabularna z cyklu Lost Tales of Greece zatytułowana Old Flames Burn Brighter. Ta trafiła już na serwery PC, PlayStation 4 i Xboksa One, by pojawić się w dzienniku, gdy tylko osiągniemy piąty rozdział głównego wątku kampanii. Przy okazji Ubisoft ujawnił zawartość nadchodzącej, opatrzonej numerem 1.5.0 aktualizacji Odyssey.

Głównym celem sierpniowej łatki jest usunięcie wszystkich wykrytych nieprawidłowości w ramach przygotowań do zaplanowanej na wrzesień premiery trybu edukacyjnego Discovery Tour: Ancient Greece. Jednocześnie możemy liczyć na szereg poprawek w udostępnionym wcześniej module kreowania opowieści. Ten otrzyma opcję umożliwiającą nam rozpoczynanie zadań za pomocą przedmiotów misji. Obok tego zmiany sięgną także dedykowanej trybowi Story Creator strony – w planach nowy interfejs użytkownika, możliwość zapisywania historii, a także kolejkowania ich i udostępniania innym graczom. Na koniec nowy pakiet wyposażenia – Ikaros Pack, który do 27 sierpnia będzie dostępny w sklepie gry i u Oikosa.

Assassin’s Creed Odyssey ukazało się w minionym roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Niedawno doczekaliśmy się zakończenia drugiego dużego dodatku do gry – Losu Atlantydy, którego recenzję możecie przeczytać pod tym adresem. Fanów marki z pewnością zainteresuje także niedawna wypowiedź prezesa Ubi, który wskazał Chiny, jako możliwy kierunek dalszych przygód Asasynów.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze