Destiny 2: Shadowkeep oraz New Light jednak pojawią się później

Maria Wawrzyniak
2019/08/01 21:05

Dla tych, którzy czekają na rozszerzenie do Destiny 2 oraz darmową wersję New Light mamy złą wiadomość – premiery obu tytułów zostały przełożone na październik.

Pierwotnie premiery nadchodzącego rozszerzenia do Destiny 2 pod nazwą Shadowkeep oraz wersji free-to-play Destiny 2: New Light (podstawka, przechodząc na nowy model, zmieniła nazwę) były zaplanowane na 17 września tego roku.Destiny 2: Shadowkeep oraz New Light jednak pojawią się później

Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że obie atrakcje ujrzą światło dzienne odrobinę później, bo 1 października. Z tego względu na oficjalnej stronie Bungie pojawił się wpis od zespołu deweloperskiego, informujący nas o zmianie daty.

Będąc coraz bliżej dnia, w którym przekażemy wam Shadowkeep oraz New Light, stało się dla nas oczywiste to, że naszy dziełom zaplanowanym na jesień przydałoby się trochę więcej czasu.

GramTV przedstawia:

Twórcy zaznaczyli również, że bycie niezależnym w przypadku Destiny 2 wiąże się również z większą odpowiedzialnością spoczywającą na barkach zespołu. Są jednak gotowi poświęcić wiele, aby ich gry były możliwie jak najlepsze – nawet, jeśli podjęta decyzja nie należy do najłatwiejszych.

Destiny 2: Shadowkeep zadebiutuje więc 1 października 2019 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Tego samego dnia gra przejdzie rónocześnie na moduł free-to-play. Podstawka natomiast zadebiutowała 6 września 2017 roku na obu konsolach oraz 27 października na komputerach osobistych.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!