News

Nadciąga Need for Speed Heat, nowa odsłona cyklu?

Maria Wawrzyniak, 30.07.2019 15:30 1

W ofercie austriackiego sklepu gameware.at pojawiła się gra o tytule Need for Speed Heat. Czyżby gracze poznali tytuł kolejnej odsłony legendarnego cyklu gier wyścigowych od Electronic Arts?

Wierni fani serii Need for Speed praktycznie od początku czekają z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje na temat nowej odsłony cyklu. Electronic Arts nie pokazał niczego podczas tegorocznych targów E3, aczkolwiek na początku maja, po opublikowaniu raportu finansowego, firma poinformowała zainteresowanych, że zapowiedzi mogą się spodziewać jesienią tego roku.GameStar

Wszystkie dotychczasowe przypuszczenia przypadkiem potwierdził austriacki sklep gameware.at, gdzie gracze w ofercie zauważyli tytuł Need for Speed Heat dostępny na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Pozycja szybko zniknęła z katalogu, aczkolwiek my dobrze wiemy, co potrafi internet. W sieci pojawiły się screeny uwieczniające dowód na następną odsłonę cyklu.

Źródło: ResetEra

Niektórzy zdążyli pewnie zauważyć, że okładka pochodzi z aktualizacji Breakout do gry Need for Speed No Limits. Ciekawe tylko, czy zamieszczono ją tam przez przypadek, czy może z jakimś tajemniczym zamiarem – nie wiadomo. Nazwa brzmi całkiem sensownie, więc możemy przypuszczać, że prawdopodobnie poznaliśmy tytuł nowej części. Jest zresztą spora szansa na to, że Electronic Arts rozwieje wszelkie wątpliwości podczas tegorocznego Gamescom.

Jak zawsze – czas pokaże.


najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.