News

8 minut w Najstarszym Domu na najnowszym gameplayu z gry Control

LM, 30.07.2019 00:51 0

Przy okazji w sieci pojawił się nowy zwiastun fabularny najnowszego dzieła Remedy Entertainment. Premiera za niespełna miesiąc.

Redakcja serwisu IGN podzieliła się z użytkownikami sieci nowym, 8-minutowym zapisem rozgrywki z nadchodzącej gry akcji studia Remedy – Control. Na załączonym do wiadomości materiale możecie zobaczyć przebieg jednej z misji fabularnych. Co ważne, dziennikarze zapewniają, że opublikowany przez nich gameplay nie zawiera żadnych spojlerów związanych z fabułą tytułu. Tego nie można za to powiedzieć o udostępnionym przez twórców zwiastunie fabularnym Control, który także znajdziecie poniżej.

Control to trzecioosobowa gra akcji utrzymana w klimatach science-fiction wyprodukowana przez ekipę znaną z takich tytułów jak Max Payne, Quantum Break czy Alan Wake. Podczas zabawy postaramy się odeprzeć inwazję z kosmosu, która niespodziewanie uderza na zlokalizowaną w Nowym Jorku siedzibę Federalnego Biura Kontroli. Twórcy oddadzą w nasze ręce nie tylko broń palną, ale też bogatą gamę nadnaturalnych zdolności, dzięki którym stawimy czoła najeźdźcom.

Control zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One z datą premiery zaplanowaną na 27 sierpnia.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ZpOAapuX9jQ https://www.youtube.com/watch?v=w84fToQ6BXY

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.