Jupiter Hell, duchowy spadkobierca DoomRL z datą premiery we Wczesnym Dostępie Steam

LM
2019/07/29 12:53
1
0

Rozgrywka z Doom zamknięta w ramach RPG z domieszką roguelike? Proszę bardzo.

Wygląda na to, że mijający już powoli lipiec upłynie nam pod znakiem serii Doom. Obok wydanych na konsolach klasycznych odsłon, wzmianki o utrzymanym w konwencji horroru Doom 64 i prezentacji nadchodzącego Doom Eternal pojawiły się doniesienia o Jupiter Hell. Ta wyrosła z darmowej gry przeglądarkowej, która zaadaptowała Doom Slayera na grunt RPG i roguelike. Do kompletu brakuje już tylko przygodówki i gry tanecznej z Doomem w tle. Jeśli jesteście ciekawi, jak może wyglądać utrzymana w ramach gatunku RPG rozgrywka w Doom, to musicie wiedzieć, że Jupiter Hell wzbogaci katalog Steam Early Access już 1 sierpnia.

Jupiter Hell, duchowy spadkobierca DoomRL z datą premiery we Wczesnym Dostępie Steam

Premiera we Wczesnym Dostępie do jedynie kolejny etap rozwoju tytułu, nad którym studio ChaosForge pracuje już od 7 lat. Gra otrzyma jeszcze masę nowej zawartości, a debiutu finalnej wersji powinniśmy oczekiwać w ostatnich miesiącach 2020 roku. Jupiter Hell to synchroniczne RPG z elementami roguelike – czas w grze płynie wyłącznie w chwili, gdy nasz bohater się porusza, a całość rozgrywana jest w turach.

GramTV przedstawia:


Podczas zabawy wcielimy się w żołnierza kosmicznej piechoty, który musi rozprawić się z licznymi demonami, monstrami i abominacjami. Do naszej dyspozycji zostanie oddany pokaźny arsenał uzbrojenia, ze strzelbą w roli głównej. Jupiter Hell zaoferuje też istotny system rozwoju postaci, losowo generowane mapy i zdynamizowaną rozgrywkę ukazaną z perspektywy top-down.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
29/07/2019 14:29

Brawo. Czekam aż machina ruszy i sprzedadzą w 1 dzień 10 tysięcy sztuk. Byłoby super