Dota Underlords – Valve oddziela kolejkę rankingową od meczy zwykłych i tłumaczy naliczanie postępów

LM
2019/07/29 10:51
0
0

Dota Auto Chess od Valve dostępne jest na PC, iOS i Android.

Za pośrednictwem najnowszego wpisu na stronie gry Dota Underlords na Steam firma Valve poinformowała o istotnych zmianach w systemie dobierania przeciwników. W odpowiedzi na liczne głosy graczy twórcy zdecydowali się stworzyć przestrzeń, w której zainteresowani będą mogli testować rozmaite rozwiązania bez obawy o swoje wyniki rankingowe. Tak powstała kolejka swobodna, która zostanie udostępniona obok rankingowej.

Dota Underlords – Valve oddziela kolejkę rankingową od meczy zwykłych i tłumaczy naliczanie postępów

W kolejce swobodnej gracze będą rywalizować z przeciwnikami na podobnym poziomie, ale będą mogli zaprosić do zabawy znajomych. Podczas zabawy zrealizujemy nieuchwytne i codzienne wyzwania, zdobędziemy osiągnięcia i przetestujemy rozmaite zagrywki. Tymczasem do kolejki rankingowej możemy dołączyć jedynie w pojedynkę, a gracze, którzy do tej pory nie rozegrali meczu rankingowego, będą musieli zagrać 5 meczów w kolejce swobodnej, zanim powalczą o klasyfikację w drabince. System dobierania przeciwników w drugiej z kolejek bazuje bezpośrednio na rangach graczy.


Przy okazji twórcy postanowili nieco rozjaśnić mechanizm, który odpowiada za naliczanie postępów i klasyfikację rankingową graczy. Wynik gracza będzie wyświetlany teraz w postaci konkretnej liczby, a jej wartość będzie rosła lub malała w przewidywalny dla uczestników sposób. Zdobywanie pomniejszych rang będzie skutkowało naliczaniem bonusu, a po zdobyciu większej rangi, już nie będziemy mogli spaść niżej.

GramTV przedstawia:

Dota Underlords to komercyjna wersja modyfikacji Dota Auto Chess do gry Dota 2. Tytuł dostępny jest w usłudze wczesnego dostępu na PC oraz urządzeniach mobilnych z iOS oraz Android. Premierę finalnej wersji zaplanowano na 2020 rok.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!