News

Wiemy, kiedy sieciowe RPG Citadel: Forged with Fire ukaże się w finalnej wersji na PC i konsolach

LM, 28.07.2019 17:17 0

Tytuł pojawił się w katalogu Wczesnego Dostępu Steam latem 2017 roku.

Firma Solutions 2 GO ujawniła, że dostępne od 2017 roku we Wczesnym Dostępie Steam sieciowe RPG zatytułowane Citadel: Forged with Fire za kilka miesięcy doczeka się finalnej wersji. Jednocześnie wydawca ujawnił, że produkcja studia Blue Isle zadebiutuje równocześnie na PC i konsolach ósmej generacji – PlayStation 4 i Xboksie One. Zgodnie z ujawnionymi informacjami tytuł trafi na rynek dokładnie 11 października, zarówno w ofercie cyfrowej dystrybucji, jak i w wydaniach pudełkowych. Przy okazji odpowiedzialne za rozwój gry studio Blue Isle przygotowało najnowszy zwiastun tytułu, który załączyliśmy poniżej.

Citadel: Forged with Fire to nastawiona na sieciową rozgrywkę gra RPG. Podczas zabawy przeniesiemy się do fantastycznego świata Ignus, gdzie jako nowy uczeń jednej z głównych szkół magii, sami ukształtujemy swoje przeznaczenie. Twórcy oddają w nasze ręce ogromny, sandboksowy świat, pełen zróżnicowanych krajobrazów i rozmaitych aktywności. Mechaniki rozgrywki, a przede wszystkim starć z oponentami uzależnione są od tego, którą ścieżką magii podążymy, ale całość skrojona jest pod zabawę na długie godziny.

Tytuł w 2017 roku pojawił się w katalogu Steam Early Access, gdzie spotkał się z całkiem pozytywnym odbiorem społeczności.

https://www.youtube.com/watch?v=yqRjWvOoi-g

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze