News

Pierwsze rozszerzenie do The Division 2 już dostępne!

Maria Wawrzyniak, 23.07.2019 18:30 0

Na serwery The Division 2 trafił pierwszy epizod o nazwie Przedmieścia stolicy: Ekspedycje.

Twórcy gry The Division 2 już na początku obiecali graczom regularnie pojawiającą się zawartość, w dodatku całkowicie darmowa. Jedyny haczyk polega na tym, że posiadacze przepustki sezonowej dostaną za nią dodatkowe bonusy oraz jako pierwsi otrzymają dostęp do nowej zawartości. Aktualizacja z numerem 5.0, a wraz z nią pierwsze duże rozszerzenie, pojawiło się na serwerach The Division 2 dzisiaj, czyli 23 lipca.Źródło: https://bloody-disgusting.com/editorials/3573491/division-2-solo/

Epizod 1 nazywa się Przedmieścia stolicy: Ekspedycje wprowadza przede wszystkim do gry dwie nowe misje główne, będące kontynuacją wątków fabularnych z podstawki. Pierwsza z nich odbywa się w Narodowym Ogrodzie Zoologicznym – gracze będą polować na Emeline Shaw, przywódczynię Wygnańców, która zorganizowała sobie kryjówkę na wspomnianym obszarze. Druga misja natomiast zabierze nas do obozowiska White Oak. Znajduje się tam prezydencka rezydencja, w której ukrywa się Andre Ellis w otoczeniu swoich żołnierzy Czarnego Kła. Naszym zadaniem jest oczywiście go dopaść – czy żywego, czy martwego, zależy w pełni od nas. Aby uzyskać dostęp do nowych misji, trzeba przedtem ukończyć wątek fabularny podstawki i osiągnąć piąty poziom świata.

https://youtu.be/usMakU_rjGk

Do tego rozszerzenie wprowadza nowe wydarzenia – ekspedycje, które pozwolą graczom na eksplorację niezbadanych miejsc Waszyngtonu. Podczas ekspedycji trafimy także na zupełnie nowe wyzwania, w tym wiele zagadek logicznych oraz bossów. Nagrodami będą między innymi przedmioty kolekcjonerskie, broń, a także wyposażenie. Do tego pozyskamy bezcenną wiedzę na temat istotnych fabularnie wydarzeń, które są bezpośrednio związane z zarazą w Waszyngtonie.

Zmiany dotyczą również najtrudniejszego wyzwania w The Division 2, czyli Operacji Czarna Godzina. Ta dostanie nowy poziom trudności o nazwie eksploracja. Twórcy skierowali go szczególnie do tych, którzy nie grają ze znajomymi, a mimo to chcieliby spróbować i sprawdzić swoje siły we wspomnianym ośmioosobowym zadaniu.

Standardowo, gracze The Division 2 dostali także nową broń egzotyczną, czyli karabin, pancerz egzotyczny, czyli rękawice oraz wiele innych rodzajów broni. Twórcy zadbali również o wykorzystywanie specjalnych umiejętności w grze, pozwalając użytkownikom na tworzenie nowych buildów swojej postaci.


najnowsze