Nvidia z najnowszą wersją sterownika Game Ready Driver dla fanów Wolfenstein: Youngblood

LM
2019/07/23 22:52

Obok tego oficjalne wsparcie dla modelu RTX 2080 Super i trzy nowe monitory kompatybilne z G-Sync.

Inżynierowie firmy Nvidia przygotowali najnowszą aktualizację sterownika Game Ready Driver dla kart grafiki GeForce. Ta dedykowana jest przede wszystkim dwóm celom – zbliżającej się premierze gry Wolfenstein: Youngblood od studia Machine Games, jak i dzisiejszej premierze najnowszego członka rodziny kart GeForce RTX – modelu 2080 Super. Obok tego Nvidia usunęła kilka błędów w oprogramowaniu i wprowadziła kompatybilność dla techniki G-Sync w trzech kolejnych monitorach. Wszystkie szczegóły poniżej.Nvidia z najnowszą wersją sterownika Game Ready Driver dla fanów Wolfenstein: YoungbloodSterownik w wersji 431.60 WHQL ma zapewnić możliwie najwyższą wydajność użytkownikom kart grafiki GeForce już na dzień premiery Wolfenstein: Youngblood. Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Machine Games zamierza wykorzystać w grze rozmaite aspekty techniki RTX Nvidii, ale nowinki te, nie pojawią się na dzień premiery tytułu. Jednocześnie Nvidia rozszerzyła kompatybilność oprogramowania na wprowadzony dzisiaj na rynek model GeForce RTX 2080 Super.

Dodatkowo na listę monitorów obsługujących G-Sync wpisano trzy nowe modele: AOC AG272FCX6, AOC AG272FG3R i HP 24X. Poniżej lista naprawionych błędów:

  • na notebookach wyposażonych w konfigurację SLI 2x GTX 1080 nie powinno być już problemów z migotaniem obrazu;
  • World of Warcraft Battle for Azeroth – naprawiono błąd powodujący migotanie ikon i terenu;
  • panel kontrolny Windows będzie ponownie wyświetlał opcję HDR.

Sterowniki dla 64-bitowych systemów Windows możecie pobrać na oficjalnej stronie Nvidii lub za pomocą darmowej aplikacji GeForce Experience.

GramTV przedstawia:


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!