Do wyboru, do koloru – Sekiro otrzymało moda Boss Rush

LM
2019/07/23 13:49
0
0

Mod całkowicie eliminuje potyczki z pomniejszymi przeciwnikami, usuwa dedykowane im lokacje i bohaterów niezależnych.

Jeśli należycie do grona śmiałków, którym udało się ukończyć wszystkie przewidziane przez studio From Software wyzwania w grze Sekiro: Shadows Die Twice, to mamy coś, co Was zainteresuje. Modder znany jako thefifthmatt przygotował modyfikację, która pozwoli nam stawić czoła większości bossów w grze. Tym razem bez rozgrzewki na pomniejszych mobach, zbędnej paplaniny NPC-ów i mozolnego przebijania się przez kolejne lokacje. Zainteresowani?

Do wyboru, do koloru – Sekiro otrzymało moda Boss Rush

GramTV przedstawia:

Sekiro Boss Rush pozwoli nam zmierzyć się z najtrudniejszymi przeciwnikami w grze już po rozpoczęciu rozgrywki, kolejność potyczek zależy wyłącznie od nas. Wystarczy wybrać konkretnego przeciwnika z listy uruchamianej za pomocą posążka w hubie, by natychmiast przenieść się na arenę. Pierwsze zwycięstwo nad bossem premiuje nas stosowną liczbą funduszy i punktów doświadczenia, by kolejne starcia przebiegały nieco łatwiej. Przy okazji mod usuwa z gry sekwencję samouczka i wszystkie podpowiedzi.

Wszystkie pliki moda Boss Rush znajdziecie pod tym adresem, a tymczasem rzućcie okiem na prezentację czekających Was potyczek, które gracz ukończył bez otrzymania obrażeń. Mod powstał z myślą o grze Sekiro: Shadows Die Twice od Activision i From Software.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!