News

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Maria Wawrzyniak, 22.07.2019 21:20 0

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.

Bohaterem numer 31 w grze Overwatch jest Sigma. Twórcy potwierdzili krążące w sieci plotki i oficjalnie zapowiedzieli kolejną postać w popularnym shooterze:

Poznajcie ekscentrycznego astrofizyka, który chce zgłębić tajemnice wszechświata, jednak nie zdaje sobie przy tym wszystkim sprawy, że jest jedynie żywą bronią. Oto Sigma!

Do tego dostaliśmy ciekawy materiał wideo.

https://youtu.be/3Putp15kEWU

Szykuje się ciekawa przygoda – bohater zdaje się mieć złowrogi wydźwięk i całkiem dobre pomysły w głowie odnośnie tego, jak kontrolować siły wszechświata. Dodatkowo trailer jest dość mroczny oraz niepokojący, więc możemy mieć pewność, że twórcy przygotowali coś zupełnie innego, niż poprzednio.

Sigma ma się pojawić na grywalnych serwerach testowych już nie długo. Gra Overwatch zadebiutowała 24 maja 2016 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze