News

Nowa gra od twórców Journey - wyszło Sky: Children of the Light

Maria Wawrzyniak, 18.07.2019 19:08 0

Jeśli graliście w Journey i spodobała się Wam oprawa graficzna, powinniście sprawdzić nową produkcję od jej twórców, czyli Sky: Children of the Light.

Wiemy, że już o tym pisaliśmy, ale gra wygląda tak ładnie, że musimy Wam przypomnieć.

Na rynku gier mobilnych pojawiła się dzisiaj nowa produkcja od studia thatgamecompany, znanego głównie ze swojego dzieła JourneySky: Children of the Light jest jednak tytułem opartym o model free-to-play, w dodatku dostępnym wyłącznie na urządzenia mobilne z systemem iOS. Gra wprawdzie ma trafić na smartfony z Androidem, komputery osobiste oraz konsole, aczkolwiek nie znamy dokładnej daty debiutu na żadnej z wymienionych platform.Sky: Children of the Light powstało dzięki graczom, którzy po premierze Journey dosłownie zasypali dewelopera wiadomościami mającymi wyłącznie jeden cel – nakłonić go do stworzenia gry, gdzie mogliby grać z innymi osobami. W taki sposób jesteśmy tutaj, w dniu premiery nowego tytułu, obiecanej “społecznościowej przygodówki”, gdzie wcale nie chodzi o rozgrywkę, a o jej przeżywanie. Tak zresztą było również w przypadku Journey.

https://youtu.be/g3r1KbzSiT8

Znów skupiamy się na eksploracji bajecznego świata, przemieszczając się albo na piechotę, albo latając i sprawdzamy różne miejsca czy zakamarki tajemniczych ruin. Od nas zależy, co zrobimy z możliwością interakcji z innymi – możemy z nimi współpracować, bronić się wzajemnie i pomagać, ale istnieje również opcja rywalizacji.

https://youtu.be/i5hCV1CnSxc

Oficjalną (też bardzo ładną) stronę gry znajdziecie pod tym linkiem.

Sky: Children of the Light zadebiutowało 18 lipca 2019 roku (czyli dzisiaj) wyłącznie na urządzeniach mobilnych z systemem iOS.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze