Nowa wersja Nintendo Switch zaoferuje graczom lepszą baterię

Maria Wawrzyniak
2019/07/17 18:40

Okazuje się, że Nintendo Switch Lite to nie jedyna propozycja Japończyków.

Tydzień temu firma Nintendo zapowiedziała Nintendo Switch Lite, czyli tańszą i uboższą wersję słynnej konsoli, która ma trafić na rynek jeszcze we wrześniu tego roku.

Dzisiaj natomiast Japończycy ogłosili odświeżoną wersję standardowego modelu Switcha. Twórcy obiecują, że wersja będzie posiadała wydajniejszą baterię – o co najmniej kilkadziesiąt procent. Z zewnątrz nie będzie się różniła niczym od oryginału i pozostanie w tej samej cenie.Nowa wersja Nintendo Switch zaoferuje graczom lepszą baterięNie wiemy jednak, czy Nintendo w jakikolwiek sposób oznaczy wydajniejszą konsolę, czy może zapakuje ją w inne pudełko. Wiemy za to, że nowa bateria wystarczy na od około 4 i pół do pełnych 9 godzin rozgrywki. Czas jednak zależy też od wybranej gry oraz ustawień jasności ekranu.

Na przykład sesja z The Legend of Zelda: Breath of the Wild ma trwać maksymalnie około 5 godzin. Tym sposobem odświeżona wersja Switcha bije na głowę wersję Lite, której maksymalny czas pracy został przewidziany na od 3 do 7 godzin.

GramTV przedstawia:

Konsola trafi do sklepów pod koniec sierpnia, jednak ta informacja wypłynęła od japońskiego oddziału. Nie wiemy więc dokładnie, kiedy trafi do nas.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!