News

Fortune & Glory, czyli nowa aktualizacja gry Dauntless

Maria Wawrzyniak, 17.07.2019 19:44 0

Dauntless, czyli darmowa gra sieciowa z gatunku RPG akcji otrzymała wczoraj nową, całkiem sporą aktualizację. Oto, co dostaliśmy.

Mimo dostępności wyłącznie przez Epic Games Store, w przypadku Dauntless nie było żadnych kontrowersji, ponieważ o jakiejkolwiek premierze chociażby na Steamie nie było nigdy mowy. Gra, będąca tak naprawdę klonem Monster Hunter: World, osiągnęła całkiem spory sukces. Duży wpływ na niego miał oczywiście model free-to-play, dzięki któremu po tytuł sięgnęło znacznie więcej graczy. Wczoraj natomiast Dauntless doczekało się nowej aktualizacji – Fortune & Glory.Tym, co może najbardziej zainteresować fanów, są tak zwane próby, które zleca graczom Lady Luck. Wówczas naszym zadaniem jest rozprawienie się ze zmodyfikowanymi Behemothami oraz stawienie czoła nowym wyzwaniom środowiskowym. Tyle że nie wystarczy uważać jedynie na potwory, bo próby muszą zostać ukończone przed upływem czasu – gra będzie mierzyć, ile dana próba nam zajęła, a jeśli wynik będzie wystarczająco dobry, nasze imię może ukazać się na Ścianie Mistrzów. Próby podzielono na dwa poziomy trudności: Normal oraz Dauntless. Za ukończenie ich na tym pierwszym gracz otrzyma Steel Marki, a na tym drugim Golden Marki. Są to waluty, które możemy wydawać później na specjalne przedmioty czy unikalne ataki w sklepie Lady Luck.

Do tego doszło sporo poprawek i ulepszeń, a o wszystkim zainteresowani mogą przeczytać tutaj.

Równocześnie w grze wystartował nowy sezon o nazwie High Skies. Na horyzoncie pojawiły się więc dwa Hunt Passy, które przedstawiają ciekawą zawartość, z czego pierwszy będzie dotyczyć piratów z floty Lady Luck. Więcej szczegółów na temat Hunt Passów znajdziecie na tej stronie.

https://youtu.be/47hRENlTme8

Dauntless zadebiutowało 21 maja 2019 roku na komputerach osobistych (wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store), na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W grudniu tego roku tytuł ukaże się na konsolach Nintendo Switch.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze