News

Morderczy zwiastun Borderlands 3 z pozytywnym brzmieniem

Maria Wawrzyniak, 16.07.2019 20:30 0

Podczas gdy wszyscy myśleli, że dostaniemy ogłoszenie o cross-play’u, tak dostaliśmy po prostu najzwyklejszy w świecie zwiastun.

Dzisiaj około godziny 16:00 czasu polskiego na kanale gry Borderlands w serwisie YouTube miała miejsce premiera nowego zwiastuna do nadchodzącej produkcji studia Gearbox Software o tym samym tytule, tyle że z trójką na końcu.Warto zwrócić jednak uwagę na to, że ostatnio zrobiło się całkiem głośno o sprawie rozgrywki międzyplatformowej w grze Borderlands 3. Chodzi o to, że szef studia, Randy Pitchford, potwierdził na Twitterze, iż tytuł nie będzie wspierał cross-play’u. Jest to o tyle problem, że Gearbox zdecydował się na ograniczenie dostępności swojej produkcji, robiąc z niej ekskluzywny tytuł w Epic Games Store, podkreślając wówczas, że cross-play jest tego głównym powodem. Krótko po tym statusie w serwisie GameSpot pojawił się wywiad, podczas którego wydawca gry, 2K Games zdradził, że wraz z zespołem pochylają się nad kwestią rozgrywki międzyplatformowej, aczkolwiek na razie nic nie mogą oficjalnie potwierdzić.

https://www.youtube.com/watch?v=hdImDagjNGQ

Z tego powodu wszyscy myśleli, że ta tajemnicza transmisja miała być ogłoszeniem, iż jednak dostaniemy cross-play, ale zamiast tego dostaliśmy zwykły trailer. Co nie zmienia faktu, że trailer jest całkiem klimatyczny i oddaje atmosferę Borderlands. Na nagraniu zobaczyliśmy bohaterów gry, radośnie tańczących do utworu Happy Together od zespołu The Turtles i eliminujących przeciwników z szerokimi uśmiechami na ustach.

No ale podobno lepszy rydz niż nic, prawda?

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września 2019 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze