News

W Cyberpunk 2077 nie będzie można atakować dzieci ani NPC-ów ważnych dla fabuły

therionee, 12.07.2019 18:10 4

Gatunki ściśle chronione.

 

 

W Cyberpunk 2077 w Night City znajdziemy mnóstwo NPC-ów, na których będzie można się wyżyć. Będziemy bić członków gangów, policjantów czy dupków z korporacji. Jednak nie będziemy mogli chodzić sobie i atakować każdego, kto się napatoczy. Dzieci będą nietykalne, podobnie jak NPC-e ważne dla historii. Jak wyjaśnia CD Projekt RED, w odpowiedzi na pytanie użytkownika Reddita o nicku masoncool4566:

Nie będzie można atakować dzieci ani NPC-ów powiązanych z fabułą, lecz poza tym będzie można być agresywnym wobec większości ludzi, jakich się napotka.

Dodatkowo, w grze będą wyznaczone obszary, na których agresywne zachowanie będzie wiązało się z dodatkowymi konsekwencjami. Przykładowo, jeśli narozrabiamy na terytorium jakiegoś gangu albo w miejscu, które kontroluje policja, napytamy sobie biedy.

No cóż, to nie Morrowind, więc nie da się ani celowo, ani przez przypadek uśmiercić NPC-a odgrywającego kluczową rolę i zablokować sobie w ten sposób możliwości dotarcia do końca fabuły. Może tak jest lepiej?


Sprawdź ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze