News

Ekranizacja Mortal Kombat tylko dla dorosłych

Maria Wawrzyniak, 12.07.2019 20:30 2

Dowiedzieliśmy się, że film zostanie oznaczony kategorią wiekową, która wcale nie będzie PG-13.

Seria gier Mortal Kombat doczekała się już dwóch filmów kinowych osadzonych w uniwersum cyklu, jednak nie za bardzo mogły pokazać brutalność, którą charakteryzują się produkcje. Były kręcone pod kategorię wiekową PG-13. Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów krwawych bijatyk, ponieważ nowa ekranizacja Mortal Kombat na pewno ich w tej kwestii zadowoli.

Greg Russo, scenarzysta nadchodzącego filmu, zdradził na Twitterze w jednym ze swoich statusów, że produkcja będzie przeznaczona wyłącznie dla dorosłych widzów. Dowiedzieliśmy się, że w filmie nie zabraknie legendarnych Fatality. Russo nie zdradził jednak, jakie znajdą się w ekranizacji.Poza tym, ostatnio poznaliśmy również nazwisko aktora, który zagra rolę Sub-Zero, jednego z najbardziej ikonicznych postaci z serii Mortal Kombat. Będzie nim Joe Taslim pochodzący z Indonezji, dżudoka, którego zobaczyliśmy między innymi w Szybkich i wściekłych 6 czy Star Trek: W nieznane.

Nachodząca ekranizacja Mortal Kombat została oficjalnie zapowiedziana w maju bieżącego roku. Producentem jest James Wan, natomiast reżyserią zajmuje się Simon McQuoid. Zdjęcia zostaną zrealizowane w południowej Australii.


najnowsze